Uživatel nepřihlášen
Rufusblog
RSS kanál blogu
Píše: avalanchedisc - Rubrika: Blogy
Blog nevyjadřuje názor redakce Zing, více zde.

Call of Duty, věčná válka komentářů

Čtvrtek 4.5.2017 14:58 - Autor: avalanchedisc
To se mi líbí

Call of Duty, věčná válka komentářůJe to již pěkná řádka let, co je s námi značka Call of Duty. Pro někoho možná dobrá, pro někoho zase špatná zpráva. Zprvu na nás hry z této série působily jako zjevení, které nám umožnilo prožít na vlastní kůži filmové blockbustery jako Zachraňte Vojína Ryana nebo třeba Nepřítele před Branami. Hráče tedy zaujala především realističností, a ne, nezbláznil jsem se. Nalijme si čistého vína a řekněme si, která hra v minulosti působila tak věrohodně, a zároveň filmově, než se na pultech obchodů objevily právě první tituly této slavné značky. Vzpomenout si můžeme maximálně na Medal of Honor: Allied Assault, ale poté tento žánr filmových stříleček, které jsou relativně autentické, ovládlo Call of Duty. Filmovost byla také hlavní devizou, a právě proto jsme Call of Duty tolik milovali a stále někteří z nás milují. Samozřejmě si značka své publikum našla i díky skvělému multiplayeru, který hrály a stále hrají statisíce ba možná milony hráčů. Co se tedy stalo, že velká část internetových diskusí hazí na Call of Duty jenom špínu a hnůj? Jsou tyto nářky vážně na místě nebo je to jenom moderní trend?

Počátky krize

Call of Duty si našlo své odpůrce již během vydávání série Modern Warfare a Black Ops. Avšak ta pravá vlna negativních odezev přišla až s podtitulem Ghosts, který byl prvním zástupcem této značky na současné generaci konzolí. Ano, Ghosts se opravdu nevydařil úplně podle představ našich, tak představ vývojářů. Byla ovšem kritika, kterou tento titul sklidil opravdu oprávněná? V Infinity Ward nám již po několikáté naservírovali to samé, ale že by to byla opravdu taková katastrofa? Podle mého skromného názoru to není na místě. Věc se má tak, že pokud by vývojáři použili značku Modern Warfare, kritika by byla o poznání nižší. Samozřejmě by se našli tací, kteří by kritikou nešetřili a v některých případech to i plně chápu, ale kovaní fandové Modern Warfare by si za tímto počinem pravděpodobně stáli. Bohužel se valná většina této skupiny příznivců obrátila ke Ghosts zády a cítili pro mě nevysvětlitelnou zášť vůči Infinity Ward. Proč? Zakopaný pes je s velkou pravděpodobností již v Modern Warfare 3, které bylo takové nemastné neslané a velkou roli sehrála především absence původních vývojářů. Není ovšem žádným tajemstvím, že trendem bylo také zkrátka na Call of Duty nadávat, ostatně jak je tomu i dnes. Jak je tedy možné, že Ghosts nebyli nijak výrazným propadákem? Ano, čísla byla nižší než kdy dříve, ale stále se prodeje drželi dosti vysoko, dokonce tak, že by se o tom jiným vývojářům mohlo jen snít.


Nováčci

Poté příšlo na řadu nové a zatím neostřílené studio Sledgehammer Games, které mělo prsty již v závěru trilogie Modern Warfare. Tito vývojáři nás po Black Ops 2 vzali opět do vzdálenější budoucnosti s příčestím Advanced Warfare. Scifi zasazení jistě nevonělo každému, ale v branži bylo cítit jisté očekávání posunu v před. Avšak nestalo se tak. Je to čistě můj subjektivní názor, ale Advanced Warfare byla vesměs nudná hra. První průchod jsem si relativně užil, ale již nikdy jsem nedostal chuť si kampaň zahrát znovu, což je opačný případ Ghosts. Dokonce i multiplayer mě bavil nesčetně krát méně, především díky jatpackům, které činilu hratelnost poněkud chaotickou. Nechápu tedy, že se v případě tohoto titulu kritika mírně sklidnila. Otázkou je proč? Je Advanced Warfare opravdu lepší nebo jde především o to, že v tomto projektu neměli prsty Infinity Ward, kteří již nejsou tím, co bývali a této začce spíše škodí?


Nadvláda Treyarchu

V roce 2015 zůstala tradice pevná jako skála a na podzim vyšlo další Call of Duty. Přiznám se, že Black Ops 3 šlo naprosto mimo mě. Nijak mě nelákala kooperativní kampaň, která sice může být super, pokud ovšem hrajete právě v coopu. Sólo jízda na toto konto celkem trpí. Navíc se vývojáři zbavili relativně charismatických postav z dílů minulých. V tomto případě tedy nemohu tento titul subjektivně zhodnotit. Avšak mohu se zase vyjádřit ke kritice. Zlý jazykové, kteří nemají rádi CoD, se v jistých směrech sklidnili a Black Ops 3 byl relativně pozitivně přijat. Nějaké negativní ohlasy sice padli na technickou stránku hry, optimalizaci a scifi zasazení. Ovšem titul byl opět komerčně velice úspěšný. Nejspíše jste si jistě všimli, že série Black Ops převzala otěže pomyslného tahouna a stala se ethalonem multiplayerových hráčů CoD. Tím je tedy zájem o tuto hru tak trochu objasněn. Nastává ovšem otázka, jak moc se multiplayer v této hře liší od Advanced Warfare, které je hráno daloko méně a je v této oblasti daleko více kritizováno. Kdybych tyto dvě hry vůbec neznal a někdo by mi ukázal gameplay videa multiplayerových klání, pravděpodobně bych nepoznal, že se jedná o rozdílné hry. Tím nechci říci, že by byly identické, ale proč je kritika hry více hráčů tak rozličná?


Call of Duty na kolenou?

Nyní přichází apokalypsa sama, jelikož tu pravou smršť negativních komentářů a disliků schytal zatím poslední díl Call of Duty, Infinite Warfare. Oznamovací trailer rozpoutal doslova shitstorm jak v táboře odpůrců, tak fanoušků této série. Disliky u tohoto videa vzrůstali každou sekundou několik dní a stalo se jedním z nejvíce nenáviděných videí na Youtube. Ovšem proč se tak stalo? Vadil hráčům další výlet do scifi prostředí, které, což musím uznat, bylo místy opravdu hodně za hranou? Nebo byl problém s velkým odkloněním od původní vize Call of Duty, což se beztak stalo již před několika lety? Kritice napomohla také konkurence ve formě Battlefieldu 1, který provedl návrat do minulosti a získal si tím přízeň fanoušků válečných her, které prahly po dalším ztvárnění reálného konfliktu. Poprvé v životě bylo vidět, že vydavatelský gigant Activision dostal opravdu strach a začal podnikat určitá opatření. Například přibalil k Infinite Warfare remaster velice populárního prvního Modern Warfare. Bohužel cena této edice atakovala hranici dvou tisíc korun. Navíc se remaster dodnes nedá samostatně koupit a kritika je zejméně v oblasti multiplayeru drtivá. Tudíž na sebe Activision upletl další bič. Víte ovšem co je na tom všem nejvíce bizarní? Infinite Warfare je vlastně docela dobrá hra, tedy alespoň v singleplayeru. Obsahuje relativně smysluplný příběh a spoustu novinek, které jsme v sérii ještě neviděli, což je paradoxem, jelikož tento titul má již napořád status největšího bullshitu na trhu, který je jen další válkou robotů bez špetky inovace.


"Svěží" vánek revoluce?

To vede k dalšímu paradoxu. Před několika dny byl vypuštěn oznamovací trialer na CoD WWII a z internetových diskusí doslova stříkají proudy euforie. Četl jsem jich několik, nevyjámaje tu na Zingu, a najednou valná většina lidí Call of Duty miluje a chce si ho předobjednat. Co se to sakra stalo? Chápu tedy správně, že nový titul přinese revoluční novinky, který tento žánr obrátí na ruby? Ne. Tento akt se děje čistě jenom z nostalgie, která nás často zaslepuje, tudíž si minulost vybavujeme daleko růžovější, než ve skutečnosti je. Však si vzpomeňme, jak dopadl Battlefield 1. Rozpoutal nepropustnou vlnu oslavných komentářů, která opadla, jakmile si hráči tento titul zahráli. Z WWII jsou zatím všichni nadšení a představují si, jak budou putovat po autentických kulisách západní Evropy. Avšak na jak dlouho? Vsadím své boty, že v jádru půjde o stejnou hru jako Infinite Warfare. Budeme zase hodně střílet a uvidíme spoustu výbuchů. Jen se to všechno nebude odehrávat na Marsu, ale na Omaha beach. Dovolím si ovšem tvrdit, že toto se bude hráčům líbit. Proč? Protože dosáhli konečně svého, a co si budeme nalhávat, druhá světová válka žije v srdcích obyčejných lidí dodnes. Battlefield měl trochu smůlu, že s první světovím konfliktem se zase tolik lidí nestotožnilo. Navíc vylodění na slavném bitevním poli, jenž je ohrazeno bunkry a zákopy s kulomety MG-42, je prostě víc cool, než vesmírné bitvy na oběžné dráze.

Já ani v nejmenším nechci tvrdit, že WWII bude špatná hra. Pro Call of Duty mám jistý nadhled, a i já se na tento titul docela těším, ale jsem obezřetný. Activision má jistě v plánu naše nostalgické vzpomínky využít a tím znovu znásilnit naše peněženky. Ovšem mějme na mysli, že v jádru jde o prakticky stejnou hru jako Infinite Warfare, jenom v jiných kulisách a s jiným příběhem. A co sklidilo Infinite Warfare? No přeci fenomenální hate. Jak toto posoudíte vy, je jen a jen na Vás. Avšak zasloužil si tedy, pravděpodobně na dlouhou dobu, poslední future über díl takovou drtivou kritiku? Budeme nyní svědky laviny Call of Duty z minulosti, která se hráčům zase jednou přejí a nastane to samé v bledě modrém? To se uvidí za pár let.

Jaký úhel pohledu máte na tuto situaci Vy?

Tisk
Hodnocení:
( 9 / 20 hlasů ) Ohodnoťte článek kliknutím na hvězdičku.
 

Napsat nový komentář

Komentář k blogovému článku Call of Duty, věčná válka komentářů
Pro psaní musíte být přihlášen.
[+] Smajlíci
:gun: :-) 8-) ;-) :angry: :-D :lol: :dance: :thumbup: :shock: :-( :nah: :lala:
Pepe1986   2x   mělo by se to držet skutečných válečných konfliktů a rozvíjet pouze příběh, snad tomu tak budePepe1986pepe198633693    16.5.2017 08:12 Pepe1986

@ odpověď na komentář od Coolumbus:mělo by se to držet skutečných válečných konfliktů a rozvíjet pouze příběh, snad tomu tak bude

Coolumbus napsal:Pěkně. CoD se vrací zpátky ke svým druhoválečným kořenům. Jediné čeho se bojím je, že to bude stejná "alternativní historie" druhé světové, jako to bylo u Battlefieldu 1.

Coolumbus    Pěkně. CoD se vrací zpátky ke svým druhoválečným kořenům. Jediné čeho se bojím je, že to bude stejná "alternativní historie" druhé světové, jako to bylo u Battlefieldu 1.Coolumbuscoolumbus72962    12.5.2017 14:51 Coolumbus

Pěkně. CoD se vrací zpátky ke svým druhoválečným kořenům. Jediné čeho se bojím je, že to bude stejná "alternativní historie" druhé světové, jako to bylo u Battlefieldu 1.

antiku    Hrál jsem CoD 1/2. Poté jsem měl strašně rád singleplayer v MW2. Skvělá hra. Po dlouhé době jsem neodolal a koupil ve slevě Advanced Warfare. Singl? Pro mě něco hrozného. Nějakou tu hodinu jsem u toho vydržel, ale nedohrál jsem to. Co se týče multiplayeru, tak těch 20+ hodin na tom mám nahráno. Celkem bavilo, nic extra, ale koupit si 3x po sobě tu samou hru? Ne děkuji. Někteří asi vidí rozdíl, ale já ne. Když jsem zkoušel ve free weekendu, tak se mi to ani nelíbilo. Navíc to po chvíli ani moc lidí nehraje a je tam spoustu skvělých herních módů, který taky nikdo nehraje.antikuantiku10022    8.5.2017 17:25 antiku

Hrál jsem CoD 1/2. Poté jsem měl strašně rád singleplayer v MW2. Skvělá hra. Po dlouhé době jsem neodolal a koupil ve slevě Advanced Warfare. Singl? Pro mě něco hrozného. Nějakou tu hodinu jsem u toho vydržel, ale nedohrál jsem to. Co se týče multiplayeru, tak těch 20+ hodin na tom mám nahráno. Celkem bavilo, nic extra, ale koupit si 3x po sobě tu samou hru? Ne děkuji. Někteří asi vidí rozdíl, ale já ne. Když jsem zkoušel ve free weekendu, tak se mi to ani nelíbilo. Navíc to po chvíli ani moc lidí nehraje a je tam spoustu skvělých herních módů, který taky nikdo nehraje.

Pepe1986    sérii jsem dřív měl hrozně rád, ale postupem času, jak se stávaly jednotlivé díly víc a víc fantasy jsem tuto sérii úplně opustil, nyní už se moc těším na nový díl, protože časové zasazení do 2. sv. války této sérii může jen prospět a znovu jí oživitPepe1986pepe198633693    6.5.2017 18:36 Pepe1986

sérii jsem dřív měl hrozně rád, ale postupem času, jak se stávaly jednotlivé díly víc a víc fantasy jsem tuto sérii úplně opustil, nyní už se moc těším na nový díl, protože časové zasazení do 2. sv. války této sérii může jen prospět a znovu jí oživit

Drzacek   3x   Singllayer infinity warfare jsem si moc užil . . proste pro mě super...Drzacekdrzacek3563    6.5.2017 11:39 Drzacek

Singllayer infinity warfare jsem si moc užil . . proste pro mě super...

žemla   1x   konečně zase ww2, už mám dost hitech válečných her, těším sežemlazemla4068    6.5.2017 00:18 žemla

konečně zase ww2, už mám dost hitech válečných her, těším se

Rascal   2x   Za mě byl vrchol COD4 s jeho misí v Pripyati. Ostatní mi splývají v jednu šedou hmotu a od učričtý doby mi to nestojí už ani za stažení.Rascalrascal7254    5.5.2017 23:52 Rascal

Za mě byl vrchol COD4 s jeho misí v Pripyati. Ostatní mi splývají v jednu šedou hmotu a od učričtý doby mi to nestojí už ani za stažení.

Vojtech1141   2x   Zahraj si singleplayer Infinite Warfare a uvidíš, že se toho tam dost změnilo oproti starším extrémně lineárním CoD.Vojtech1141vojtech114138905    5.5.2017 23:45 Vojtech1141

@ odpověď na komentář od Godxon 1:Zahraj si singleplayer Infinite Warfare a uvidíš, že se toho tam dost změnilo oproti starším extrémně lineárním CoD.

Godxon 1 napsal:Jediné, co bude na novém CoDku nové bude zasazení. Jinak to bude pořád ta stejná nudná lineární akce.

Pragon23    Za mne je odpoveď jednoducha. Dokazu si vybavit nespočet oblibenych momentu z prvních dvou dílu, MW1 - MW2 a mozna neco malo z BO. Ale potom uz mne to tak hrozne moc splívá jakoby jednotlive dily byly pořad to same dokola. Nejvice se mne to potvrdilo u advanced warfare. cca. Pred pul rokem sem si ho koupil za par stovek na PC jenom abych si nekdy ve 2/3 hry uvedomil ze uz jsem ho dohral na PS3 ;)Pragon23pragon2310261    5.5.2017 23:21 Pragon23

Za mne je odpoveď jednoducha. Dokazu si vybavit nespočet oblibenych momentu z prvních dvou dílu, MW1 - MW2 a mozna neco malo z BO. Ale potom uz mne to tak hrozne moc splívá jakoby jednotlive dily byly pořad to same dokola. Nejvice se mne to potvrdilo u advanced warfare. cca. Pred pul rokem sem si ho koupil za par stovek na PC jenom abych si nekdy ve 2/3 hry uvedomil ze uz jsem ho dohral na PS3 ;)Komentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

Meg.A.Byte.    Určitě souhlasím s názorem autora. Nostalgie je sviňa a zvlášť když dojde na otočení o 180°. Celkově se mi zdá že přestože to vypadá jakoby se série CoD kroutila, její cesta na poli financí a povědomí jde asi stále nahoru. A když se strhne velká kontroverze tak je to jen dobře – o hře dozví se dozví další lidé, bez povědomí o historii značky a vesele hru koupí. A já jsem jim nedivím, ani trochu, protože proč by nemohli když nejde o nějak v jádru špatnou hru? (o problémech s podporou za pár roků teda nemluvím :) ) Kdyby se některým dílům sebralo jméno CoD, nekoupilo by si to tolik lidí.Meg.A.Byte.megabyte3000    5.5.2017 23:20 Meg.A.Byte.

Určitě souhlasím s názorem autora. Nostalgie je sviňa a zvlášť když dojde na otočení o 180°. Celkově se mi zdá že přestože to vypadá jakoby se série CoD kroutila, její cesta na poli financí a povědomí jde asi stále nahoru. A když se strhne velká kontroverze tak je to jen dobře – o hře dozví se dozví další lidé, bez povědomí o historii značky a vesele hru koupí. A já jsem jim nedivím, ani trochu, protože proč by nemohli když nejde o nějak v jádru špatnou hru? (o problémech s podporou za pár roků teda nemluvím :) ) Kdyby se některým dílům sebralo jméno CoD, nekoupilo by si to tolik lidí.

caukyy    Mám nadějě, že singleplayer WW2 by mohl být zatraceně dobrý. Nemluvě o coop zombíkách, kteří s atmosférou druhé světové budou mít ten správný šmrnc než zombíci v AW a IW. Multiplayer? Ten už je pro tuto sérii si myslím úplně mimo. Od CoD4 jde prakticky o tu stejnou část hry, kterou se snažili pomocí jetpacků a alternativního pohybu nějak změnit. To, že je multiplayer zpět nohama na zemi a v druhé světové ho extra nezmění. Vydavatel je stále stejný a přemíra mikrotransakcí a dlc map rozdělující herní komunitu se nezmění. Mikrotransakce a nové zbraně byly jedny z důvodů úpadku MWR a to nemluvě o tom Variety dlc mappacku za 15$. Věřím že SHGames chtějí udělat skvěle vypadající hru z druhé světové, ale bohužel neupadající chamtivost vydavatele bude zřejmě opět to co zkazí multiplayerovou část hry. Myslím si, že hodně lidí si nejdříve budou libovat jak opět hrají jejich oblíbenou druhou světovou navíc v tak pěkném grafickém kabátku, ale po pár měsících je to omrzí a zjistí že to vlastně už ani tak zábava moc není a hru přestanou hrát. SHGames by měli přidávat co nejčastěji nový obsah včetně nových zbraní a map, jak nové tak i třeba remastery z CoD1/2/WaW. Ale aspoň 25% by z toho mělo být zadarmo, aby si udrželi co nejvíce aktivních hráčů. Osobně jsem na letošní CoD po 4 letech natěšený a zvědavý co dalšího ze hry nám ukážou. :)caukyycaukyy13399    5.5.2017 23:15 caukyy

Mám nadějě, že singleplayer WW2 by mohl být zatraceně dobrý. Nemluvě o coop zombíkách, kteří s atmosférou druhé světové budou mít ten správný šmrnc než zombíci v AW a IW. Multiplayer? Ten už je pro tuto sérii si myslím úplně mimo. Od CoD4 jde prakticky o tu stejnou část hry, kterou se snažili pomocí jetpacků a alternativního pohybu nějak změnit. To, že je multiplayer zpět nohama na zemi a v druhé světové ho extra nezmění. Vydavatel je stále stejný a přemíra mikrotransakcí a dlc map rozdělující herní komunitu se nezmění. Mikrotransakce a nové zbraně byly jedny z důvodů úpadku MWR a to nemluvě o tom Variety dlc mappacku za 15$. Věřím že SHGames chtějí udělat skvěle vypadající hru z druhé světové, ale bohužel neupadající chamtivost vydavatele bude zřejmě opět to co zkazí multiplayerovou část hry. Myslím si, že hodně lidí si nejdříve budou libovat jak opět hrají jejich oblíbenou druhou světovou navíc v tak pěkném grafickém kabátku, ale po pár měsících je to omrzí a zjistí že to vlastně už ani tak zábava moc není a hru přestanou hrát. SHGames by měli přidávat co nejčastěji nový obsah včetně nových zbraní a map, jak nové tak i třeba remastery z CoD1/2/WaW. Ale aspoň 25% by z toho mělo být zadarmo, aby si udrželi co nejvíce aktivních hráčů. Osobně jsem na letošní CoD po 4 letech natěšený a zvědavý co dalšího ze hry nám ukážou. :)

Godxon 1   2x   Jediné, co bude na novém CoDku nové bude zasazení. Jinak to bude pořád ta stejná nudná lineární akce.Godxon 1godxon-128043    5.5.2017 22:38 Godxon 1

Jediné, co bude na novém CoDku nové bude zasazení. Jinak to bude pořád ta stejná nudná lineární akce.Komentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

Deiv    Skvělý článek. Můj názor je, že novější díly CoD nebyly vyloženě špatný, ale.... nějak nedokážu říct co lidem vadí. Mě každý díl na nějakou dobu zabavil. Podobný názor mám i na například AC sérii, spousta lidí nadává na všechny díly po Revelations, ale oni přitom nejsou špatný, když nebudu koukat na pokulhávající optimalizaci (se kterou já problém neměl) :)Deivdeiv1313    5.5.2017 22:20 Deiv

Skvělý článek. Můj názor je, že novější díly CoD nebyly vyloženě špatný, ale.... nějak nedokážu říct co lidem vadí. Mě každý díl na nějakou dobu zabavil. Podobný názor mám i na například AC sérii, spousta lidí nadává na všechny díly po Revelations, ale oni přitom nejsou špatný, když nebudu koukat na pokulhávající optimalizaci (se kterou já problém neměl) :)Komentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

Alphonse800    Osobně druhou světovou zbožňuji tudíž jsem se nechal nalákat na preorder, ovšem pokud se věci nebudou upírat správným směrem, nebude mi dělat problém dát hře valem. Jinak dobrý článek.Alphonse800alphonse8007485    5.5.2017 21:44 Alphonse800

Osobně druhou světovou zbožňuji tudíž jsem se nechal nalákat na preorder, ovšem pokud se věci nebudou upírat správným směrem, nebude mi dělat problém dát hře valem. Jinak dobrý článek.

Riley člen redakce   5x   Za mě osobně palec nahoru, kvalitní a čtivý článek. Nic o Call of Duty jsem na blogu čtenářů dlouho nečetl a jsem rád, že konečně vidím i názor, který se na problém kouká z oobou úhlů. :) Abych přešel k samotné věci, tak havní problém Call of Duty se stala hamižnost Activision. Lidé si, i když neradi, zvykli na předražené DLC a naučili se žít s touto obchodní praktikou. Avšak od Black Ops 2 se zde hojně začali vyskytovat mitrotransakce. Nakupování kamufláží se ještě dalo skousnout, ale systém gamblérství v podobě Supply drops nikoliv. Právě tahle věc ublížila sérii nejvíce, jelikož i největší fanoušci začali od hry dávat ruce pryč kvůli nespravedlnosti a hamižnosti ze strany vydavatelského domu. Osobně se na WWII dost těším, ale radši zůstávám umírněný, abych pak nebyl zklamaný z výsledného produktu. Nejvíce se bojím o vybalancování multiplayeru. Advanced Warfare hodně trápil špatný balanc zbraní. Ze skoro 40 zbran íse dali používat jen tři, které se navíc nerfu dočkali až dva roky po vydání hrry. V době, kdy titul byl již dávno zapomenutý.Rileyriley22147    4.5.2017 19:22 Riley

Za mě osobně palec nahoru, kvalitní a čtivý článek. Nic o Call of Duty jsem na blogu čtenářů dlouho nečetl a jsem rád, že konečně vidím i názor, který se na problém kouká z oobou úhlů. :) Abych přešel k samotné věci, tak havní problém Call of Duty se stala hamižnost Activision. Lidé si, i když neradi, zvykli na předražené DLC a naučili se žít s touto obchodní praktikou. Avšak od Black Ops 2 se zde hojně začali vyskytovat mitrotransakce. Nakupování kamufláží se ještě dalo skousnout, ale systém gamblérství v podobě Supply drops nikoliv. Právě tahle věc ublížila sérii nejvíce, jelikož i největší fanoušci začali od hry dávat ruce pryč kvůli nespravedlnosti a hamižnosti ze strany vydavatelského domu. Osobně se na WWII dost těším, ale radši zůstávám umírněný, abych pak nebyl zklamaný z výsledného produktu. Nejvíce se bojím o vybalancování multiplayeru. Advanced Warfare hodně trápil špatný balanc zbraní. Ze skoro 40 zbran íse dali používat jen tři, které se navíc nerfu dočkali až dva roky po vydání hrry. V době, kdy titul byl již dávno zapomenutý.

O autorovi blogu

avalanchedisc
avalanchedisc
Muž, 21 let, Pelhřimov

Můj stroj:

Intel Core i5 3570 3,4ghz (turbo boost 3,8ghz)

MSi Z77A-G43

MSi Nvidia GTX 970

Kingston HyperX 16GB 1600mhz

Samsung SSD 850 EVO 128GB

WD Caviar Black 1TB

WD Caviar Blue 1TB

Seasonic 620W 80+bronze

Asus Xonar DG

Win 10 Home 64bit

Založit herní BLOG